Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Mekanik Kontrol Vana Nvh
Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Başlık

Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Hızlı Hava Giriş Vanası

Fonksiyonu:
NOZZUL ÇEKVALF / VAKUM KIRICI / HIZLI HAVA GİRİŞ VANALARI; Geniş akış kesitine (orifise) sahip tek yönlü akışa sahip vanalardır. Tek yönlü akışa izin vermelerinden mükemmel çek valf işlevine sahiptirler. Oluşabilecek vakumu kırmak için boru hattı içersine veya sistemin içersine atmosferden hava girişini sağlamak için tasarlanmışlardır.

Vakum Kırıcı / Hızlı Hava Giriş Vanaları:Normalde yay yükü yardımı ile kapalı (NC) , vakum anında acılacak veya hızlı cevap verebilecek tarzda çalışırlar. Standart hava tahliye ve vantuzlardan farkı buradadır. Onlar Normalde Açıktır (NO). Bu vanalar Normalde Kapalıdır (NC), ve tek yönlü akışa izin verirler. Orifis kapatma yüzeyindeki karşılıklı minumum ¼ PSI basınç farkında açmaya tasarlanmışlardır.

Uygulama alanları:Vakum kırma işlevi için; yüksek debili pompa emiş hatları veya kolektörleri üzerine giriş tarafı atmosfere açık olarak bağlanır veya monte edilir.
Yüksek debili pompa basma hatlarında düz yada Hm’i düşük kot farklı hatlarda vakum kırıcı olarak basma hattına, giriş tarafı atmosfere açık vakum kırıcı olarak monte edilirler.
Nozzul Çek valf işlevleri için; pompa emiş veya basma hatlarında hat üstü (inline) geri akış önleyici olarak bağlanır veya monte edilir.

Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Ürün Kesiti
Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Vana Boyutları

Teknik Özellikleri

Vana Boyu: TS EN 558 esas seriler 14 (F4)
Flanş ölçüleri: TS EN 558
Genel Tasarımlar: TS EN 1074
Çaplar: DN150 – DN 300 mm

Malzemeler:
Gövde: Çelik veya sfero döküm,
Kauçuk: EPDM,
Mil: Paslanmaz Çelik,
Yataklama: Delrin,
Yay: Paslanmaz Çelik,
Kaplama: Fırında pişirilmiş toz epoxy boya.

Nozzul Çekvalf Vakum Kırıcı Vana Ölçüleri Ve Çapları
Adınız (Gerekli)
Email (Gerekli)
Telefon Numarası
Departman
Konu:
Not: