Sulama Hidrantı A2 Tipi Çift Çıkışlı
Sulama Hidrantı A2 Tipi Çift Çıkışlı-6
Sulama Hidrantı A2 Tipi Çift Çıkışlı Başlık

Sulama Hidrantı -A2 Tipi Çift Çıkışlı

Klasik Hidrantlara
Göre Avantajları
☆ Açma kapama özelliği : Hidrant her bir çıkışın üzerinde bulunan volan ile bağımsız olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir, çıkışlara kaplin gerekmez.
☆ Sabit debi özelliği : Her bir çıkışın üzerindeki volan açıldığında ayarlanan sabit debiyi verir, basınç farkı değişimlerinden etkilenmez.
☆ Sabit cıkış basıncı özelliği : Her bir çıkışın üzerindeki volan açıldığında ayarlanan sabit çıkış basıncı verir, hidrant giriş basıncı değişimlerinden etkilenmez.
☆ Çekvalf özelliği : Herhangi bir akış ters dönmesi ve akış kesilmesi durumunda geri akışı önler ,ana şebekeden alınan suyun ani kesilmesi durumunda cıkışlar içerisinde bulunan çekvalf sayesinde hidranta doğru geri akış durdurularak hidrant sonrasındaki sistemin vakuma gitmesini engeller ve basınç düşümünden kaynaklanan sulama sistemi boru deformelerini önler.
☆ Filitre özelliği : Bünyesindeki paslanmaz çelik tellerden dokunmuş eleman ile verimli filitreleme özelliği ( 60-120 mesh ).
☆ Dona karşı mukavemet : Çıkışların bağlı bulunduğu hidrant gövdesi çelik malzemeden imal edildiği için dona karşı mukavemeti sonsuzdur
☆ İşletme rahatlığı : A-B-C ve hidrolik hidrantlardaki gibi modüler tasarım olmadığı için sonradan ayar değerleri değiştirilemez.
☆ Sağlamlık : Üzerinde herhangi bir pilot borulama devresi bulunmadığından taşıma ve montaj esnasında hasar görmez.
☆ Hafiflik : Klasik sulama hidrantlarına göre üçte bir ağırlıkta ve hafifliktedir. Böylece iş gücü ve nakliyeden tasarruf sağlar.

Adınız (Gerekli)
Email (Gerekli)
Telefon Numarası
Departman
Konu:
Not: